czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 lipca 2021
  • wyświetleń: 997

Hashimoto - skuteczna terapia

Artykuł sponsorowany:

Czy wiesz, że w Polsce dostępna jest bezpieczna i skuteczna metoda terapii Hashimoto i innych schorzeń tarczycy wynaleziona przez dr Viktora Żenni? Terapia ta, została nazwana Metodą Zenni i jest stosowana przez specjalistów w wielu krajach na Świecie, min. w Niemczech, Norwegii, Anglii i Australii.

Bio-Medica


Za wynalezienie i opracowanie nowatorskiej terapii dr Żenni otrzymał w 1998 roku tytuł Doktora Nauk prestiżowego Colombo University. Metodę Zenni opatentował w 1990 roku w urzędzie patentowym w Australii. Po licznych sukcesach medycznych zyskał uznanie Australijskich lekarzy.

Metoda elektrostymulacji dr Żenni jest pomocna w walce ze schorzeniami tarczycy. Ta innowacyjna metoda, od kilkunastu lat jest również dostępna w Polsce. Dzięki Metodzie Zenni wiele osób uniknęło operacji tarczycy i unormowało swój poziom hormonów. Elektrostymulacja znalazła zastosowanie zarówno przy Hashimoto, nadczynności jak i niedoczynności tarczycy, chorobie Graves-Basedowa, guzkach i torbielach. Stosujemy ją także przy bólach kręgosłupa, kolan, barków, żylakach, zakrzepicy, astmie, jaskrze, zaćmie, haluksach.

Jak to działa?Elektrostmulacja to zastosowanie odpowiednio dobranych prądów, uznanych przez medycynę akademicką, do stymulacji narządów wewnętrznych. Korzystamy z certyfikowanego aparatu polskiej produkcji. Dwie elektrody zostają przyłożone w odpowiednie miejsca na ciele. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny- odczuwalne jest jedynie delikatne mrowienie. Jak wyjaśnia dr Jerzy Lechowski, spec. biochemii i fizjologii, odblokowanie przepływu energii w organizmie rozpoczyna proces jego samoleczenia.

Układ nerwowy, immunologiczny i dokrewny zostają pobudzone, co wyzwala w organizmie proces regeneracji i zdrowienia. Jednak odblokowanie energii to jedno, drugie to doenergetyzowanie chorych komórek strumieniem elektronów przepływających do nich nie tylko przez odpowiednie punkty akupunkturowe, ale przede wszystkim przez struktury obejmujące szerokie obszary organizmu, co prowadzi do przywrócenia ich właściwego metabolizmu- mówi dr hab. Jerzy Lechowski. Metoda Zenni ma działanie eliminujące ból, stan zapalny, regulujące układ hormonalny. Dzięki zmniejszeniu stanu zapalnego obserwujemy zmniejszanie się i zanikanie guzków oraz stopniową poprawę wyników laboratoryjnych. Już po kilku zabiegach u chorych na Hashimoto wyniki anty-TPO znacznie się zmniejszają, co widać w przeprowadzanych kontrolach poziomu przeciwciał. Zabieg przeprowadza się zwykle raz w miesiącu i powtarza kilka razy.

Obecnie w Polsce istnieje coraz więcej gabinetów, gdzie można wykonać zabiegi Metodą Zenni, jeden z nich znajduje się w Bielsku-Białej na ulicy Cechowej 18.
Polecamy obejrzeć filmik o Metodzie Zenni:


Pani K. z Pszczyny:
"Lekarz endokrynolog stwierdził u mnie niedoczynność tarczycy, która nasiliła się w okresie ciąży i po urodzeniu dziecka. Wypadały mi włosy, ciągle było mi zimno, źle sypiałam, czułam ucisk w gardle. Po 6 zabiegach Metodą Zenni wyniki TSH były już w normie a uciążliwe objawy ustąpiły."

Pani J. z Cieszyna:
"Miałam alergię, niedoczynność tarczycy, Hashimoto i złe wyniki badań pomimo stosowania leków przez 2 lata. Po 9 elektrostymulacjach Metodą Zenni wykonałam kontrolne badania, które wykazały znaczną poprawę wyników TSH i anty-TPO. Przy okazji wzrósł poziom żelaza, który wcześniej był za niski, i spadł poziom trójglicerydów. Nie muszę teraz używać leków przeciwastmatycznych, bo nie mam już objawów alergii ani ataków duszności."

Pani J. z Bielska-Białej:
"Wykryto u mnie Graves-Basedowa, a potem jaskrę. Leczenie farmakologiczne przez 9 lat nie przynosiło rezultatów, dlatego zdecydowałam się na elektrostymulację Metodą Zenni. Po stymulacjach wytrzeszcz się cofnął razem z obrzękiem i przekrwieniem. Okazało się też, że jaskry już nie ma".

Udzielamy informacje pod numerem telefonu: tel. 506 595 341

biomedica


--
Bio-Medica
Gabinet medycyny fizykalnej i naturalnej
43-300 Bielsko-Biała
ul. Cechowa 18 (ok. 30 m. od Galerii Sfera)
tel. 506 595 341
www.bio-medica.info